Odnawialne źródła energii

Specjalizujemy się w doborze i montażu technologii pozwalających na pozyskanie i konwersję odnawialnych źródeł energii takich jak fotowoltaika i pompy ciepła. Jesteśmy cenionym i polecanym w Kielcach i okolicach dystrybutorem paneli fotowoltaicznych. Nasze zespoły doświadczonych monterów instalacyjnych pracują tylko na certyfikowanych panelach i podzespołach PV światowych producentów takich jak jak: SolarEdge, Longi Solar, Sharp, Hewalex, Keno czy Jinko Solar. W zakresie naszych usług znajduje się także pomoc w otrzymaniu dotacji z publicznych programów pomocowych na dofinansowanie instalacji dla osób prywatnych, rolników oraz firm.

Fotowoltaika to oszczędność

Podstawową zaletą fotowoltaiki są wymierne oszczędności dla:

  • gospodarstw domowych,
  • przedsiębiorstw handlowych oraz przemysłowych,
  • przedsiębiorstw rolnych.

Stosowanie paneli fotowoltaicznych pozwala na redukcję kosztów energii elektrycznej rzędu 80-90% dotychczasowej kwoty rachunków za prąd. W przypadku konsumentów instalacje fotowoltaiczna pozwola na poprawę budżetu domowego oraz bycie eko, natomiast w przypadku firm – poprzez obniżkę wysokości kosztów stałych zwiększą w ten sposób poziom zyskowności, rentowności i w rezultacie ich kondycja finansowo-ekonomiczna na tle konkurentów korzystających z tradycyjnych źródeł energetycznych będzie korzystniejsza.

Oprócz tych kwestii ogniwa solarne dają użytkownikowi uniezależnienie się od stale rosnących taryf operatorów i zewnętrznych dostawców prądu. W rezultacie, dzięki fotowoltaice mieszkańcy Kielc  i okolic zyskują nie tylko realne oszczędności finansowe, ale również poprawie ulega ich bezpieczeństwo energetyczne.

rzut

Jakie jeszcze korzyści?

Z montażu naszych instalacji fotowoltaicznej płyną same korzyści, a są to m.in.:

  • dostęp do nieograniczonych zasobów zielonego paliwa w postaci promieniowania słonecznego,
  • możliwość pokrycia dziennego zapotrzebowania na prąd,
  • niższe rachunki za zużycie energii elektrycznej,
  • wzrost wartości nieruchomości,
  • pozytywny wpływ na lokalny ekosystem (brak generowania odpadów i emisji szkodliwych substancji do powietrza),
  • szybki montaż i profesjonalna obsługa serwisowa,
  • wysoka niezawodność i wydajność ogniw solarnych.

Naszym klientom w Kielcach i okolicach udzielamy także fachowej pomocy w zakresie pozyskiwania środków finansowych na zakup fotowoltaiki.

Nasza oferta

Fotowoltaika

Czytaj więcej

Dla domu

Czytaj więcej

Dla firmy

Czytaj więcej

Dla rolnika

Czytaj więcej

Kolektory słoneczne

Czytaj więcej

Pompy ciepła

Czytaj więcej

Panele fotowoltaiczne

Czytaj więcej

Inwertery/falowniki

Czytaj więcej

Uzyskaj dofinansowanie

Jednym z priorytetów rozwoju sektora elektroenergetycznego jest wzrost udziału OZE w krajowym bilansie paliwowym. Wykorzystanie energii elektrycznej i cieplnej pochodzącej z promieniowania słonecznego stanowi ważny element zrównoważonego rozwoju państwa. W związku z tym wspieranie rozwoju zielonych źródeł energetycznych odbywa się na poziomie lokalnym w ramach specjalnych rządowych programów finansujących zakup i montaż fotowoltaicznych instalacji. Wśród nich należy przede wszystkim wskazać:

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną lub pompą ciepła? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci wypełnić wniosek na dofinansowanie z programów Mój Prąd, Czyste Powietrze oraz Ulga termomodernizacyjna.

Mój Prąd

Czyste Powietrze

Ulga termomodernizacyjna

Dlaczego my?

Passive Instal to jakość potwierdzona tysiącami instalacji w całej Polsce. Zgłaszając się do nas masz pewność, że Twoja instalacja zostanie wykonana w dobrej cenie, i w taki spoób, aby ptrzetrwała min. 25 lat. Na naszą pracę dajemy gwarancję, a panele fotowoltaiczne i podzespoły wybieramy wyłącznie spośród oferty sprawdzonych producentów.

Zaopiekujemy się Tobą od momentu zgłoszenia i nie pozostawimy po instalacji. Opieka posprzedażowa jest u nas na wysokim poziomie i będziesz mógł liczyć na pomoc w kwestiach rozliczeniowych i technologicznych.