Fotowoltaika dla rolników!

Odlicz fotowoltaikę od podatku!
Rolnikom, którzy zakupili instalacje przysługuje ulga, która jest odliczana od podatku rolnego w wysokości 25% kosztów inwestycji. Ulgę tę można rozliczać w okresie do 15 lat.Własny prąd jest na bieżąco zużywany w gospodarstwie, z kolei nadwyżki energii są wysyłane lub sprzedawane do sieci lub rozliczane w systemie opustów.

Wyceń swoją instalację

Dla rolników istnieje możliwość skorzystania z:

Ulgi inwestycyjnej 25%

25 letniej gwarancji

Instalacja nawet w jeden dzień

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że rolnictwo jest wyjątkowo zależne od panujących warunków atmosferycznych. Słońce nie tylko w świetny sposób będzie mieć wpływ na wydajność Twoich plonów, ale również może pozytywnie wpłynąć na sytuację finansową Twojego gospodarstwa rolnego.

Fotowoltaika dla rolnika? Jakie są z tego korzyści?

Darmowa energia

Instalacja fotowoltaiczna dla Twojego gospodarstwa rolnego będzie produkować prąd w taki sposób, abyś w sposób ekonomiczny, a zarazem ekologiczny mógł korzystać z energii elektrycznej, nie martwiąc się wysokimi rachunkami za prąd.

Szansa rozwoju

Oszczędności, które zyskasz dzięki fotowoltaice, będziesz mógł przeznaczyć na rozwój Twojego gospodarstwa rolnego. Nowy sprzęt usprawniający Twoją pracę? Dzięki fotowoltaice to nic prostszego! Wszystkie pieniądze, które oszczędzisz, nie płacąc wysokich rachunków za prąd, możesz zainwestować w rozwój oraz przyszłość Twojego gospodarstwa.

Dobro dla środowiska

Chyba nie trzeba przypominać, że wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, a w tym przypadku słońca do pozyskiwania darmowej energii słonecznej jest wyjątkowo korzystne dla naszego środowiska. Jeżeli chcesz, aby Twoje gospodarstwo rolne było EKOlogiczne, a zarazem EKOnomiczne zainwestuj w fotowoltaikę i dbaj o środowisko razem z Passive Instal!