Ulga 25% dla rolników

Rolnikom, którzy zakupili instalację fotowoltaiczną przysługuje ulga, która jest odliczana od podatku rolnego w wysokości 25% kosztów inwestycji. Ulgę tę można rozliczać w okresie do 15 lat. Ponadto, wyprodukowany prąd jest na bieżąco zużywany w gospodarstwie, a nadwyżki energii są wysyłane lub sprzedawane do sieci lub rozliczane w systemie opustów.

 

Wyceń swoją instalację

Uzyskaj następujące korzyści

Ulga inwestycyjna 25%

25 lat gwarancji

Instalacja nawet w jeden dzień

Słońce to Twój sprzymierzeniec

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że rolnictwo jest wyjątkowo zależne od panujących warunków atmosferycznych. Słońce nie tylko w świetny sposób będzie mieć wpływ na wydajność Twoich plonów, ale również może pozytywnie wpłynąć na sytuację finansową Twojego gospodarstwa rolnego.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ
KONSULTACJĘ Z NASZYM DORADCĄ!

  Jeśli wolisz
  zadzwoń do nas

  Jakie otrzymasz korzyści z fotowoltaiki dla rolnika?

  Darmowa energia

   

  Instalacja fotowoltaiczna dla Twojego gospodarstwa rolnego będzie produkować prąd w taki sposób, abyś w sposób ekonomiczny, a zarazem ekologiczny mógł korzystać z energii elektrycznej, nie martwiąc się wysokimi rachunkami za prąd.

  Szansa na rozwój

   

  Oszczędności, które zyskasz dzięki fotowoltaice, będziesz mógł przeznaczyć na rozwój Twojego gospodarstwa rolnego. Nowy sprzęt usprawniający Twoją pracę? Dzięki fotowoltaice to nic prostszego! Wszystkie pieniądze, które oszczędzisz, nie płacąc wysokich rachunków za prąd, możesz zainwestować w rozwój oraz przyszłość Twojego gospodarstwa.

  Dobro dla środowiska

   

  Chyba nie trzeba przypominać, że wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, a w tym przypadku słońca do pozyskiwania darmowej energii słonecznej jest wyjątkowo korzystne dla naszego środowiska. Jeżeli chcesz, aby Twoje gospodarstwo rolne było EKOlogiczne, a zarazem EKOnomiczne zainwestuj w fotowoltaikę i dbaj o środowisko razem z Passive Instal!