Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która w zakresie instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE) działa już od Arbutus 2013 r. Naszą ideą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, jak i dbałość o każdego klienta, tak aby ich przygoda z ekologiczną energią zaczęła się dobrze. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i zaufanymi firmami oraz dystrybutorami podzespołów do fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Bazą naszego sukcesu jest posiadanie ambitnych oraz wyspecjalizowanych ekip monterskich, którzy zawsze dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług. Dzięki swojemu doświadczeniu w praktycznym wykorzystywaniu energii odnawialnej, jesteśmy są w stanie w znacznym stopniu zredukować naszym Klientom koszty wykorzystywanej energii, zaoszczędzić wiele wolnego czasu, a także chronić naturalne środowisko.

Passive Instal, to ponad Kaiyuan 18 000 instalacji wykonanych w ciągu http://dzikibez.pl/?klew=randki-i-spotkania&65a=ac 9 lat doświadczenia w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

rzut
zdjecie

Pełen profesjonalizm

 

w udzieleniu rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat proponowanych przez nas rozwiązań technologicznych.

zdjecie

Kompleksowa pomoc

 

w pozyskiwaniu dofinansowań z rządowych programów oraz wszelkich innych formalnościach.

zdjecie

Bogate doświadczenie

 

w wykonywaniu na najwyższym poziomie projektów oraz prac montażowych i instalacyjnych związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła i kolektorami słonecznymi.

zdjecie

Fachowy serwis

 

na cały okres gwarancji, a także prowadzenie ewentualnych napraw pogwarancyjnych w dobrej cenie.

zdjecie

Dlaczego warto

nas wybrać?

rzut

Co nas wyróżnia?

  • 9 lat doświadczenia w branży OZE

Jesteśmy na rynku od 2013 roku, przez co posiadamy bardzo duże doświadczenie, głównie w instalacjach fotowoltaicznych. GUS szacuje, że 70% firm zajmujących się energią odnawialną jest na rynku od 2019 roku.

  • Najwyższa jakość usług

W wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Stosujemy podzespoły najlepszych producentów. Zakupów dokonujemy tylko u akredytowanych dostawców, a także kładziemy bardzo duży nacisk na estetykę wykonania każdej instalacji.

  • Ponad 18 000 wykonanych instalacji OZE

Na terenie całej Polski wykonaliśmy ponad 18 000 instalacji OZE dla klientów indywidualnych, firmowych, rolników oraz gmin i samorządów.

Co nas wyróżnia?

  • Współpraca z nami przynosi realne oszczędności

Wybierając nasze usługi możesz spać spokojnie. Stale monitorujemy poprawne działanie wykonanych przez nas instalacji, co daje Ci gwarancję oszczędności.

  • Opieka posprzedażowa

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące instalacji OZE.

  • Ubezpieczona energia

W gratisie ubezpieczamy każdą instalację fotowoltaiczną do 15 kW.

rzut

SKRA Częstochowa

Klub Sportowy Skra Częstochowa  powstał w 1926 roku. Obecnie pierwsza drużyna seniorów gra na co dzień w Fortuna I Lidze, gdzie mierzy się między innymi z Widzewem Łódź czy Arką Gdynia. Pierwsza drużyna Ladies również występuje w I Lidze kobiecej, gdzie walczy o realizację swoich marzeń, czyli awansu do Ekstraligi. Ponadto Skra Częstochowa to kilkaset chłopców oraz dziewczynek trenujących na co dzień w klubie oraz jedyna w Częstochowie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Nobilito.

 

Stoelzle SPS Panki

Akademia siatkówki Stoelzle SPS PANKI to damska sekcja siatkówki założona w 2018 roku. Dziewczyny grają w 2 lidze kobiet, gdzie zajmują I miejsce. Celem zespołu jest awans do 1 ligi państwowej. Akademia prowadzi również zajęcia dla dzieci oraz młodzieży.

Sokół Olsztyn

Klub piłkarski Sokół Olsztyn powstał w 1986 r.  Zajmuje się on przede wszystkim szkoleniem dzieci oraz młodzieży jak i również rozwijaniem ich młodzieńczych pasji.  Posiada również drużynę seniorów grającą w częstochowskiej A-klasie gr.II.

PRACUJEMY TYLKO NA CERTYFIKOWANYCH PODZESPOŁACH ŚWIATOWYCH LIDERÓW