NASZA KRÓTKA

Historia firmy 

Nasza firma powstała w 2013 roku i od tamtego czasu udało nam się wykonać ponad 22 000 instalacji Odnawialnych Źródeł Energii. Zaufanie wśród naszych Klientów zdobyliśmy poprzez realizowanie usług na możliwie najwyższym poziomie oraz dostarczanie rozwiązań, dzięki którym mogą oni oszczędzać i równocześnie dbać o środowisko.

ZOBACZ JAKA JEST

Nasza misja 

Naszą misją jest realizowanie usług w taki sposób, żeby nasi Klienci poczuli, że inwestycja w Odnawialne Źródła Energii naprawdę im się opłaca. Chcemy, aby dzięki nam przygoda z ekologiczną energią zaczęła się dobrze dla jak największej liczby osób. Nasz sukces opiera się na ambitnych i wyspecjalizowanych ekipach monterskich, które zawsze dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług. Nie bez znaczenia jest także doskonała obsługa klienta, dzięki której wiele nowych zleceń mamy z polecenia.

DLACZEGO MY?

CZYSTY
ZYSK

SZYBKA
REALIZACJA

OBSŁUGA
DOFINANSOWAŃ

WYSOKA
EFEKTYWNOŚĆ

KORZYSTNE
UBEZPIECZENIA

MINIMUM
FORMALNOŚCI

DŁUGA
GWARANCJA

DOPASOWANE
ROZWIĄZANIA

CZY WIESZ, ŻE?

Wykonaliśmy ponad 22 000 instalacji
Odnawialnych Źródeł Energii
 

ZOBACZ

JAK OCENIAJĄ NAS KLIENCI 

Google:
5,0 NA 254 OPINII
Facebook:
4,5 NA 19 OPINII
Oferteo:
5,0 NA 67 OPINII
KLUBY, KTÓRE

SPONSORUJEMY 

KLUB SPORTOWY

KS SILESIA 

KS Silesia to nowy Częstochowski klub siatkarski na mapie tego miasta. W poprzednim sezonie nazywał się SPS Panki i rozgrywał swoje mecze w Pankach. Teraz pod nową nazwą rozgrywa swoje mecze w hali Politechnik przy al. Armii Krajowej 23/25.

KLUB SPORTOWY

SOKÓŁ OLSZTYN 

Klub piłkarski Sokół Olsztyn działa już od 1986 r. Zajmuje się przede wszystkim szkoleniem dzieci oraz młodzieży, jak i również rozwijaniem ich młodzieńczych pasji. Posiada również drużynę seniorów grającą w częstochowskiej A-klasie gr.II.

 

INICJATYWY, KTÓRE

WSPIERAMY 

KAMPANIA

TWOJA KREW, MOJE ŻYCIE 

Kampania społeczna „Twoja krew, moje życie” realizowana jest w ramach programu polityki zdrowotnej RP. Ma ona na celu zwiększenie świadomości społecznej o potrzebie oddawania krwi oraz ułatwienie tego zadania.
FIRMA

ZKAJAKIEM.PL 

Zkajakiem to inicjatywa, która zrzesza miłośników przyrody, ekologii i pływania kajakiem. Organizuje spływy kajakowe rzekami Warta i Liswarta oraz akcje proekologiczne np. zbierania śmieci w okolicach rzek.

DLACZEGO

TO DLA NAS WAŻNE 

Sponsorowanie klubów sportowych oraz wspieranie inicjatyw związanych z szeroko rozumianym zdrowiem i ekologią jest wpisane z naszą kulturę organizacyjną. Tak jak nasze usługi mają na celu poprawę jakości życia ludzi, tak i nasze działania poboczne mają taki sam cel. Sport, oddawanie krwi, aktywny wypoczynek i dbanie o przyrodę – to wszystko są rzeczy ważne i bliskie naszemu sercu, dlatego je wspieramy.