Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która w zakresie instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE) działa już od 2013 r. Naszą ideą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, jak i dbałość o każdego klienta, tak aby ich przygoda z ekologiczną energią zaczęła się dobrze. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i zaufanymi firmami oraz dystrybutorami podzespołów do fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Bazą naszego sukcesu jest posiadanie ambitnych oraz wyspecjalizowanych ekip monterskich, którzy zawsze dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług. Dzięki swojemu doświadczeniu w praktycznym wykorzystywaniu energii odnawialnej, jesteśmy są w stanie w znacznym stopniu zredukować naszym Klientom koszty wykorzystywanej energii, zaoszczędzić wiele wolnego czasu, a także chronić naturalne środowisko.

Passive Instal to ponad 13 000 instalacji wykonanych w ciągu 8 lat doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii.

rzut
zdjecie

Pełen profesjonalizm

 

w udzieleniu rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat proponowanych przez nas rozwiązań technologicznych.

zdjecie

Kompleksowa pomoc

 

w pozyskiwaniu dofinansowań z rządowych programów oraz wszelkich innych formalnościach.

zdjecie

Bogate doświadczenie

 

w wykonywaniu na najwyższym poziomie projektów oraz prac montażowych i instalacyjnych związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła i kolektorami słonecznymi.

zdjecie

Fachowy serwis

 

na cały okres gwarancji, a także prowadzenie ewentualnych napraw pogwarancyjnych w dobrej cenie.

zdjecie

Dlaczego warto

nas wybrać?

Co nas wyróżnia?

  • 8 lat doświadczenia w branży OZE

Jesteśmy na rynku od 2013 roku, przez co posiadamy bardzo duże doświadczenie, głównie w instalacjach fotowoltaicznych. GUS szacuje, że 70% firm zajmujących się energią odnawialną jest na rynku od 2019 roku.

  • Najwyższa jakość usług

W wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Stosujemy podzespoły najlepszych producentów. Zakupów dokonujemy tylko u akredytowanych dostawców, a także kładziemy bardzo duży nacisk na estetykę wykonania każdej instalacji.

  • Ponad 13 000 wykonanych instalacji OZE

Na terenie całej Polski wykonaliśmy ponad 13 000 instalacji OZE dla klientów indywidualnych, firmowych, rolników oraz gmin i samorządów.

  • Współpraca z nami przynosi realne oszczędności

Wybierając nasze usługi możesz spać spokojnie. Stale monitorujemy poprawne działanie wykonanych przez nas instalacji, co daje Ci gwarancję oszczędności.

  • Opieka posprzedażowa

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące instalacji OZE.

 

 

rzut

WSPIERAJĄC AKTYWNY TRYB ŻYCIA, SPONSORUJEMY:

Klub Sportowy Skra Częstochowa powstał w 1926 roku. W tym roku obchodzi swoje 95-lecie. Od trzech sezonów grają i II lidze. Obecnie zajmują piątą lokatę w tabeli, która premiuje ich grą w barażach o I ligę!Marzeniem piłkarzy, piłkarek oraz działaczy klubu jest zwieńczenie jubileuszu obchodów 95-lecia Skry awansem do I ligi seniorów oraz drużyny Ladies (drużyna kobieca po rundzie jesiennej jest liderem w swojej grupie w II lidze).

Akademia siatkówki SPS PANKI to damska sekcja siatkówki założona w 2018 roku. Dziewczyny grają w 3 lidze kobiet, gdzie zajmują I miejsce. Celem zespołu jest awans do 2 ligi państwowej. Akademia prowadzi również zajęcia dla dzieci oraz młodzieży.

PRACUJEMY TYLKO NA CERTYFIKOWANYCH PODZESPOŁACH ŚWIATOWYCH LIDERÓW