PASSIVE INSTAL

jest Firmą działającą w branży instalacyjnej w zakresie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) już od 2013 r. Ideą naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, jak i dbałość o każdego klienta. Nasza współpraca odbywa się wyłącznie z najlepszymi i zaufanymi firmami oraz dystrybutorami podzespołów. Bazą Naszego sukcesu jest posiadanie ambitnych oraz wyspecjalizowanych ekip monterskich, którzy zawsze dbają o najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Dzięki swojemu doświadczeniu w praktycznym wykorzystywaniu energii odnawialnej jesteśmy są w stanie w znacznym stopniu zredukować Naszym klientom koszty za wykorzystywaną energie, zaoszczędzić wiele wolnego czasu, jak i chronić jego naturalne środowisko przed zanieczyszczeniem.

Ponad 13 000 wykonanych instalacji 8 lat doświadczenia w branży Odnawialnych Źródeł Energii 

rzut
zdjecie

Profesjonalizm

udzielenie rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat proponowanych przez nas rozwiązań technologicznych,

zdjecie

Zapewnienie pomocy

w pozyskiwaniu dofinansowań, jak i dotacji w odpowiednich instytucjach

zdjecie

Doświadczenie

wykonanie na najwyższym poziomie wszystkich prac montażowych jak i odpowiednie ich zabezpieczenie, co w przyszłości rzutować będzie na bezawaryjność działania instalacji

zdjecie

Zapewnienie serwisu

na cały okres gwarancji, a także prowadzenie napraw pogwarancyjnych

zdjecie

4 powody,
aby wybrać nas

Co nas wyróżnia?

  • 8 lat doświadczenia w branży OZE

Jesteśmy na rynku od 2013 roku, posiadamy bardzo duże doświadczanie w wykonaniu profesjonalnych instalacji. GUS szacuje, że 70% firm zajmujących się energią odnawialną jest na rynku od 2019 roku.

  • Najwyższa jakość wykonanych usług

W wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Stosujemy podzespoły najlepszych producentów. Zakupów dokonujemy tylko u akredytowanych dostawców, a także kładziemy bardzo duży nacisk na estetykę wykonania każdej indywidualnej instalacji.

  • Ponad 13 000 wykonanych instalacji OZE

Na terenie całej Polski wykonaliśmy ponad 13 000 instalacji OZE. Aktualnie wykonujemy duże ilości instalacji dla klientów indywidualnych, firmowych, Gmin oraz Samorządów.

  • Współpraca z nami przynosi realne oszczędności

Wybierając nasze usługi możesz spać spokojnie. Stale monitorujemy poprawne działanie wykonanych przez nas instalacji, co daje Ci gwarancję oszczędności.

  • Opieka posprzedażowa

Po skorzystaniu z naszych usług w każdej chwili możesz do nas zadzwonić. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące instalacji OZE.

 

 

rzut

WSPIERAJĄC AKTYWNY TRYB ŻYCIA, SPONSORUJEMY:

Klub Sportowy Skra Częstochowa powstał w 1926 roku. W tym roku obchodzi swoje 95-lecie. Od trzech sezonów grają i II lidze. Obecnie zajmują piątą lokatę w tabeli, która premiuje ich grą w barażach o I ligę!Marzeniem piłkarzy, piłkarek oraz działaczy klubu jest zwieńczenie jubileuszu obchodów 95-lecia Skry awansem do I ligi seniorów oraz drużyny Ladies (drużyna kobieca po rundzie jesiennej jest liderem w swojej grupie w II lidze).

Akademia siatkówki SPS PANKI to damska sekcja siatkówki założona w 2018 roku. Dziewczyny grają w 3 lidze kobiet, gdzie zajmują I miejsce. Celem zespołu jest awans do 2 ligi państwowej. Akademia prowadzi również zajęcia dla dzieci oraz młodzieży.

PRACUJEMY TYLKO NA CERTYFIKOWANYCH PODZESPOŁACH ŚWIATOWYCH LIDERÓW: