O Nas

Passive Instal

PASSIVE INSTAL jest Firmą działającą w branży instalacyjnej w zakresie wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) już od wielu lat. Bazą Naszego sukcesu jest posiadanie ambitnych, wyspecjalizowanych ekip monterskich, które dzięki swojemu doświadczeniu w praktycznym wykorzystywaniu energii odnawialnej w gospodarstwach domowych oraz budynkach użyteczności publicznej są w stanie w znacznym stopniu zredukować Naszym klientom koszty za wykorzystywaną energie, zaoszczędzić wiele wolnego czasu, jak i chronić jego naturalne środowisko przed zanieczyszczeniem.

Nasze hasło „OSZCZĘDNOŚĆ Z NATURY” opowiada o promowaniu proekologicznego stylu życia połączonego z korzyściami finansowymi prowadzonych przez klienta inwestycji, co niesie ze sobą zwiększenie bezpieczeństwa dla domu i rodziny poprzez zapewnienie czystości otaczającej NAS natury. Stajemy na wysokości zadania, aby do klienta dostarczane były jak najrzetelniejsze informacje dotyczące najefektywniejszych rozwiązań produkowania energii cieplnej jak i elektrycznej z otaczającego Nas środowiska.

Naszym celem jest zapewnienie przyszłemu inwestorowi kompleksowej usługi tj.:

  • udzielenie rzetelnych informacji na temat proponowanych rozwiązań technologicznych
  • po podpisaniu wstępnej umowy współpracy zapewnienie pomocy w wykonaniu projektu wykonawczego zawierającego wszystkie szczegóły konkretnego rozwiązania.
  • zapewnienie pomocy w pozyskiwaniu dofinansowań/dotacji w odpowiednich instytucjach
  • wykonanie wymaganych robót związanych z przeprowadzeniem wszystkich prac montażowych jak i odpowiednie ich zabezpieczenie, co w przyszłości rzutować będzie na bezawaryjność działania instalacji.
  • zapewnienie serwisu na cały okres gwarancji, a także prowadzenie napraw pogwarancyjnych.

Rozwiązania naszej firmy odznaczają się nieprawdopodobnie wielką dokładnością i estetyką wykonania. Nasi specjaliści mogą pochwalić się nie tylko doświadczeniem.Wysoki poziom kultury osobistej w rozmowie z Klientem to kolejna wizytówka, która obok prowadzenia czynności marketingowych stawia Nas przed szeregi wielu bliźniaczych działalności.