Unicus

Firma Unicus powstała w odpowiedzi na stale rosnącą potrzebę uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, ekologicznych. Od początku istnienia w filozofię naszego działania wpisane jest nastawienie na rozwiązania, z jednej strony, proekologiczne, a z drugiej, wysoce zaawansowane technologicznie. Inwestycja w „eco” i „hightech” to inwestycja w przyszłość. W lepszą przyszłość. Pomożemy Ci postawić w niej pierwszy krok…

UNICUS jest prężnie rozwijajacą się firmą zajmujacą się sprzedażą, montażem i serwisem elektrowni fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych o pionowej i poziomej osi obrotu. Firma posiada odpowiednie zaplecze magazynowe i sprzętowe, nasza kadra składa się z dynamicznego zespołu bardzo ambitnych i doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Sumienne, zorganizowane osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy w Niemczech zapewniają fachowość i profesjonalizm przy realizacji powierzonych nam zleceń.

Naszym Klientom służymy także radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Posiadamy unikalne doświadczenie dzięki czemu pomożemy przejść cały proces od uzyskania pozwolenia poprzez doradztwo w sprawie kredytu.

Dzięki współpracy z największymi producentami na świecie jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najwyższą jakość. Markowy sprzęt zapewnia długoletnią pracę i niezawodność.

Nasze biuro projektowe zaprojektuje każdą elektrownię fotowoltaiczną oraz wiatrową. Kompleksową obsługę zapewniamy zarówno Klientom indywidualnym jak i instytucjom, montujemy zarówno małe instalacje do prywatnych domków jak i duże elektrownie fotowoltaiczne.

Dzięki stałemu rozwojowi możemy Państwu zaoferować również nowoczesne systemy ogrzewania elektrycznego. Budowę folii grzejnych oparto o grafit jako przewodnik prądu elektrycznego co eliminuje efekt pola elektromagnetycznego i jest w pełni zdrowe dla otoczenia. Ogrzewanie jest bardzo szybkie w budowie i co najważniejsze oszczędne w utrzymaniu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom możemy zasilać nasze ogrzewanie za pomocą elektrowni fotowoltaicznych.