Partnerzy

Sunex

SUNEX S.A. jest czołowym producentem innowacyjnych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii. Firma powstała w 2002 roku w Raciborzu.

Oferuje Klientom m. in.: - Pompy Ciepła, Kolektory słoneczne płaskie, Kolektory rurowo - próżniowe, Kolektory drewniane, wewnątrzpołaciowe, Termosyfony, Systemy montażowe, Systemy połączeniowe, Zasobniki, Grupy pompowe, Stacje wymiany ciepła, Nośnik ciepła (glikol propylenowy), Regulatory solarne, Produkty niestandardowe (według indywidualnych projektów klienta).

Około 60 procent produkcji firmy trafia za granicę. Szansę na rozwój Sunex upatruje w coraz większym zainteresowaniu energią słoneczną , jako oszczędnym i ekologicznym sposobem ogrzewania. Przykładem może być decyzja Unii Europejskiej, która przyjęła dyrektywę nakazującą [...]

Art-Park

Spółka art-park zajmuje się projektowaniem terenów zielonych, kompleksowym wykonawstwem oraz projektowaniem wnętrz. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, indywidualne podejście do inwestora oraz pełne zaangażowanie pozwala sprostać każdemu nawet najbardziej złożonemu zadaniu.

Współpraca z firmami z różnych branż umożliwi przedstawienie inwestorowi najkorzystniejszych rozwiązań zarówno technicznych jak i materiałowych. Klient może liczyć na pełen profesjonalizm, pomoc oraz doradztwo w trakcie wykonywanego zlecenia jak i po jego zakończeniu.

Nasze usługi świadczone są przez wykwalifikowanych architektów , projektantów i ogrodników, absolwentów Politechniki Krakowskiej ( Wydział Architektury ) oraz Uniwersytetu Rolniczego (Wydział Ogrodnictwa i Biotechnologii ). Wszystkie projekty wykonywane są na profesjonalnym [...] .

Poleko

Jesteśmy jedną z najstarszych firm działających w branży techniki grzewczej w Polsce. Produkujemy różnego typu i o różnych parametrach kolektory słoneczne płaskie i kolektory próżniowe, zespoły montażowe, płyny solarne oraz specjalistyczny osprzęt związany z techniką solarną.

W swojej ofercie posiadamy zarówno kolektory płaskie pionowe i poziome, jak również kolektory do zabudowy połaci dachu. Kolektory słoneczne pozwalają zmniejszyć zużycie energii wykorzystywanej na co dzień do podgrzewania wody oraz wspomagania ogrzewania oraz pozwalają użytkownikom dbać o środowisko naturalne. Pompa ciepła NEXUS i GELBI.

Unicus

Firma Unicus powstała w odpowiedzi na stale rosnącą potrzebę uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, ekologicznych. Od początku istnienia w filozofię naszego działania wpisane jest nastawienie na rozwiązania, z jednej strony, proekologiczne, a z drugiej, wysoce zaawansowane technologicznie. Inwestycja w "eco" i "hightech" to inwestycja w przyszłość. W lepszą przyszłość. Pomożemy Ci postawić w niej pierwszy krok [...]

CWS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w najnowocześniejszych sektorach gospodarki. Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa, jakości naszych produktów oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

Nieustannie kontrolujemy i usprawniamy procesy produkcyjno - logistyczne, celem eliminacji zagrożeń związanych z jakością naszych usług. Dzięki temu jesteśmy przykładem nowoczesnej firmy, w której satysfakcja klientów, rzetelna informacja, połączona z serwisem „door to door" oraz bogactwo oferty doskonale ze sobą współgrają.

Energy Planet

ENERGY PLANET to jedna z najszybciej rozwijających się firm, działającą „stricte” w branży energii odnawialnej w Polsce. Nasz zakres działalności opiera się na doradztwu energetycznym, formalnościami ds. dotacji oraz sprzedażą urządzeń ekologicznych, sukcesywnie obniżających koszty w gospodarstwach domowych czy firm np. podgrzewanie wody czy prąd elektryczny.